Zabiegi na ciało

Poznaj zakres naszych usług

Karboksyterapia

Karboksyterapia inicjuje fizjologiczny proces naprawczy w odpowiedzi na zwiększone stężenie CO2 w tkankach. Efektywność redukcji cellulitu sięga 91%, tkanki tłuszczowej 74%, a poprzez aktywację procesów naprawczych i stymulację tworzenia naczyń krwionośnych, redukcja blizn i rozstępów osiąga nawet o 96%. W obszarze podawanym zabiegowi dochodzi ponadto do znaczącego wzrostu produkcji kolagenu i elastyny (ok 40%), co łącznie z aktywacją przepływu naczyniowego i zwiększeniu dopływu tlenu oraz substancji odżywczych prowadzi do redukcji zmarszczek i regeneracji skóry.

Dzięki synergicznemu działaniu zaobserwowano również wysoką skuteczność w niwelowaniu cieni pod oczami i wypadaniu włosów.

EndoShape - ujędrnianie skóry i wygładzanie cellulitu

Zabiegi odchudzające Endo-Shape. Urządzenie Endo-Shape zawiera w sobie kombinację Vacuum z masażem+ kawitację ultradźwiękową+ technologię Bipolar RF1.

Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg mezoterapii w oparciu o urządzenie DERMAFIX to idealna terapia dla skóry wiotkiej lub cienkiej. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, zwiększa się elastyczność, jędrność i napięcie skóry, a po serii kilku zabiegów drobne zmarszczki stają się mniej widoczne.
Zabieg zwiększa absorbcję składników aktywnych zawartych w produktach do pielęgnacji skóry poprzez wytworzenie mechanicznych szlaków w skórze. Wspomaga produkcję kolagenu i elastyny poprzez naturalny proces gojenia i odbudowy skóry.

Zabiegi Arosha

Linia zabiegowa firmy Arosha przeznaczona jest do zabiegów na ciało. Bandaże i kosmetyki AROSHA to niezwykle bogate formuły, zawierające różnorodne składniki, skutecznie redukujące niedoskonałości ciała takie jak cellulit, otyłość, utrata jędrności i elastyczności skóry. Dają widoczne efekty już po pierwszym zabiegu.

Elektrostymulacja

Elektrostymulacja to zabieg, w którym przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołujemy skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. W wygodny sposób uzyskujemy efekty niemal identyczne z wielogodzinnym treningiem na siłowni. Zabieg polega na przymocowaniu do ciała elektrod, które stymulują określone partie mięśni.

Dzięki temu, że intensywność impulsów elektrycznych jest dobierana indywidualnie, podczas zabiegu odczuwasz dopasowany do Twoich możliwości skurcz mięśnia.

Opalanie natryskowe SunFX

To najnowocześniejszy i najbezpieczniejszy dla skóry zabieg opalająco-pielęgnujący dający efekt natychmiastowej, naturalnej i pięknej opalenizny bez szkodliwych promieni UV i wysuszania skóry.
Preparat nanosi się przy pomocy specjalnego urządzenia natryskowego. Dzięki natychmiastowemu efektowi brązowienia skóry proces ten jest bardzo łatwy, a efekt jednolity i naturalny. Zabarwienie skóry jest wynikiem reakcji pomiędzy aminokwasami występującym w warstwie rogowej naskórka, a składnikiem substancji opalającej DHA, który stosowany jest w dermatologii i kosmetyce od 40 lat, jest też dopuszczony przez FDA.

Depilacja

Depilacja woskiem Depileve jest zaliczana do jednych z najskuteczniejszych sposobów usuwania nadmiernego owłosienia. Za pośrednictwem wielu innych metod włosek usuwany jest jedynie powierzchniowo, pozostawiając cebulkę wewnątrz skóry.
Stosowany przez nas wosk sprawia, że włos usuwany jest w całości, dzięki czemu odrastanie trwa długo, a owłosienie staje się o wiele cieńsze i rzadsze. Koszt depilacji woskiem Depileve jest niewielki w porównaniu do jakości efektu jaki pozostawia.
Jakość depilacji poparta jest korzystaniem przez z nas z wosków Depileve o naturalnym składzie. 70% naturalnej żywicy oraz wiele innych dodatków roślinnych w stosowanych przez nas produktach sprawia, że Klienci o nawet najwrażliwszej skórze mogą cieszyć się z jedwabistej skóry po zabiegu.

Estgen

Zabieg z użyciem preparatu estGen polega na dostarczeniu w głąb skóry aktywnych składników, których celem jest wywołanie pożądanych efektów. Można wykonać go na dwa sposoby – estGen mezoterapia mikroigłowa lub estGen z sonoforezą.
Każdy z zabiegów jest całkowicie bezpieczny.