Zabiegi na twarz

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Nowość - oczyszczanie wodorowe

Skóra poddawana jest działaniu pęcherzyków wodoru zawartych w strumieniu wody o podwyższonym ciśnieniu. Wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, dlatego swobodnie przenika w głąb skóry, gdzie przekształca szkodliwe wolne rodniki tlenowe w cząsteczki wody. Działanie przypomina niezwykle dokładny peeling. W trakcie zabiegu usuwane są pozostałości makijażu, zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs Secret Lashes jest luksusowym zabiegiem pozwalającym na wydłużenie, zagęszczenie oraz pogrubienie rzęs naturalnych. Zabieg polega na przyklejaniu pojedynczej rzęsy do rzęsy naturalnej. Procedura jest całkowicie bezbolesna.
Rzęsy są idealnie odseparowane, nie mają grudek i nie są posklejane. Założone rzęsy są bardzo lekkie i nie powodują żadnego uczucia dyskomfortu.
Po założeniu rzęs nie jest konieczne stosowanie maskary. Nasze rzęsy są odporne na wodę, pot, łzy, dzięki czemu bez obawy można korzystać z uroków morza, basenu, solarium czy sauny.
Cykl życia naturalnej rzęsy wynosi około 60 dni. Aby utrzymać efekt gęstości polecamy dopełniać rzęsy co 3 tygodnie.

Makijaż ślubny i okolicznościowy

Oferujemy makijaż ślubny i okolicznościowy dostosowany do Twojej urody i upodobań.

W przypadku makijażu ślubnego proponujemy funkcjonalne połączenie make-upu dziennego oraz fotograficznego. Istotnym do podkreślenia jest fakt, że w tym przypadku nie można nadużywać ilości stosowanych kosmetyków. Makijaż ślubny musi być trwały, a jednocześnie bardzo delikatny.

Henna

Innowacyjna metoda bezinwazyjnej stylizacji brwi alternatywna dla makijażu permanentnego.

Oferujemy naturalną hennę z efektem tatuażu utrzymującą się do 2 tygodni na skórze i 6 tygodni na włoskach. Dodatkowo stosowana przez nas henna pielęgnuje brwi i wspomaga ich wzrost.

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny brwi metodą OMBRE to jedna z najnowszych technik pigmentacji brwi, która cieszy się wielkim zainteresowaniem klientek. Cieniowanie brwi tą techniką znacznie różni się od klasycznej pigmentacji, jest bardziej subtelne i delikatnie podkreśla brwi. Brwi nie są jednolite, ale wycieniowane tak, by do złudzenia przypominały naturalne brwi. Brew wykonana tą techniką jest jaśniejsza u nasady a bardziej nasycona przy końcówce. Pigmentacja tą techniką może być wykonana w dwóch wariantach w zależności od typu urody klientki – nasycenie w poziomie lub pionie. Pracujemy na wysokiej klasy nowoczesnym sprzęcie firmy PURE BEAU oraz bezpiecznych barwnikach DOREME, PURE BEAU NOVEAU CONTOUR.

Makijaż permanentny ust delikatnie podkreśla naturalne kontury, koryguje asymetrię i wzmacnia barwę. Metoda NANO LIPS jest oparta na zaawansowanej technice mikropigmentacji ust, której efektem są usta pełniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Kawitacja

Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego  oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.
Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Peeling kawitacyjny charakteryzuje się bezbolesnym i bezpiecznym przebiegiem, co jest niewątpliwie jego zaletą.

Karboksyterapia

Karboksyterapię stosuje się do zrewitalizowania skóry. Jest metodą dającą wspaniałe rezultaty w terapiach przeciwstarzeniowych, czy rewitalizujących okolice oczu, gdzie przeciwdziała cieniom i obrzękom.

Jedną z możliwości zastosowania karboksyterapii jest zabieg Carbolift, czyli mikroinfuzji wieloigłowej CO2. Jest to nowe osiągnięcie kosmetologii estetycznej pozwalające na niezwykle skuteczną redukcję zmarszczek, blizn potrądzikowych i rozszerzonych ujść gruczołów łojowych. Pozwala także zwiększyć napięcie i elastyczność skóry oraz wyrównać jej koloryt.

Laser neodymowy

Laser usuwa tatuaż oraz makijaż permanentny emitując krótkie impulsy światła, pochłaniane w sposób selektywny przez barwnik tatuażu.  Zabieg jest bezpieczny, precyzyjny i nie wywołuje trwałych obrażeń skóry.
Usunięcie przebarwień i znamion laserem jest możliwe dzięki wysokiej absorpcji promieni lasera w melaninie. Zabieg pozwala na likwidację przebarwień o różnym kształcie i lokalizacjach.
Zamykanie naczynek poprzez penetrację płytko położonych naczyń na twarzy i ciele. Hemoglobina pochłania zielone światło lasera poprzez mikrowybuch.
Peeling „black doll” polega na „strzałach” promieniem laserowym na skórę twarzy lub dekoltu pokrytej koloidalną pastą węglową. Drobinki węgla wnikają w nierówności oraz pory skóry i absorbują energię światła lasera, co powoduje natychmiastowe odparowanie preparatu wraz z zanieczyszczeniami. Efektem to oczyszczenie i zwężenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu, stymulacja produkcji kolagenu, zmniejszenie stanu zapalnego, stymulacja komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wydzielania sebum.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja diamentowa to metoda złuszczania skóry, która wykorzystuje specjalnie zaprojektowane narzędzie do usuwania głębokich warstw naskórka. Z reguły zabieg wykonuje się w okolicy twarzy, często jednak przeprowadzany jest w obrębie pośladków czy pleców. Mikrodermabrazję diamentową stosuje się w celu wygładzenia zmarszczek mimicznych, redukcji blizn, a także przebarwień skóry.

Zabieg poleca się w przypadku osób, którym zależy na redukcji zmarszczek spowodowanych starzeniem się skóry bądź tych powstających w wyniku działania słońca. Ponadto mikrodermabrazję diamentową stosuje się w przypadku tendencji do powstawania na powierzchni skóry nieestetycznych przebarwień. Wiele przebarwień skórnych zlokalizowanych jest w obrębie naskórka. Z tego względu za pomocą głębokiego peelingu można je zredukować.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zabieg stymulujący fibroblasty do produkcji włókien kolagenu i elastyny (zapewniających skórze jędrność i elastyczność). Efekt ten osiągamy poprzez płytkie ostrzykiwanie skóry koktajlem substancji odżywczych, w skład którego najczęściej wchodzą: kwas hialuronowy, gliceryna, witamina C, pierwiastki śladowe i aminokwasy.

Najlepsze efekty daje seria 4 zabiegów wykonywanych co 1-2 tygodnie, następnie 1 zabieg co miesiąc przez 2 miesiące, a następnie 1 zabieg podtrzymujący co 2-6 miesięcy. Efekty kolejnych zabiegów kumulują się, a po całej serii skóra jest świetnie odżywiona i bardziej napięta.

Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg mezoterapii w oparciu o urządzenie DERMAFIX to idealna terapia dla skóry wiotkiej lub cienkiej. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, zwiększa się elastyczność, jędrność i napięcie skóry, a po serii kilku zabiegów drobne zmarszczki stają się mniej widoczne.
Zabieg zwiększa absorbcję składników aktywnych zawartych w produktach do pielęgnacji skóry poprzez wytworzenie mechanicznych szlaków w skórze. Wspomaga produkcję kolagenu i elastyny poprzez naturalny proces gojenia i odbudowy skóry.

Peelingi chemiczne

Peeling chemiczny jest zabiegiem polegającym na aplikacji jednej lub więcej substancji chemicznych powodujących przyspieszenie odnowy komórkowej. Jego natychmiastowe i widoczne działanie polega na (płytszym lub głębszym) złuszczeniu skóry, natomiast działanie długoterminowe powoduje regenerację skóry i produkcję nowego kolagenu, w wyniku czego skóra staje się nawilżona, bez zmarszczek, przebarwień i innych defektów.